پنجشنبه 17 آذر 1401
الخميس 15 جماد أول 1444
Dec 08 2022

پیام مدیرعامل

آقای نادر طوسی زاده


جناب آقای حمیدرضا عبدالحسینی

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه نوراباسمه تعالی

همراهان ارجمند ؛
خداوند متعال را شاکریم که فرصت خدمتگزاری به مردم عزیز ایران را به اینجانب و همکارانم عطا نموده است تا با توسعه بیش از پیش فرهنگ  قرض الحسنه در جامعه گامی در راستای نهادینه کردن فرهنگ اسلامی در قالب صندوق قرض الحسنه برداریم .
این مجموعه با درکی صحیح از اهداف، رسالت ها و مسوولیت های اجتماعی خویش همواره سعی نموده در جهت محرومیت زدایی از جامعه با برقراری عدالت اجتماعی ، کمک به توزیع عادلانه درآمدها با کاهش شکاف های طبقاتی ، ازدواج جوانان ، مقابله با بیکاری ، ایجاد اشتغال پایدار ، کمک به ارتقا شاخصه های سلامت جامعه ، مسکن و ... گام های بلند و موثری بردارد .
تصحیح ، تکمیل و توسعه قرض الحسنه در جامعه اسلامی به معنای قدم برداشتن در راستای تحقق مهمترین هدف نظام اقتصادی اسلامی یعنی اعتلای معنویت در سرلوحه اقدامات و برنامه های صندوق قرض الخسنه نورا قرار دارد .
خیرین جامعه با سپرده گزاری در این صندوق می توانند به توسعه ارائه خدمات به متقاضیان و افراد نیازمند جامعه کمک نمایند.
بدون تردید صندوق قرض الحسنه نورا همواره شما عزیزان را مشاور و امین خویش می داند و از پیشنهادات و انتقادات سازنده یکایک شما عزیران استقبال می نماید چرا که باور داریم با همراهی شما می توانیم گام های بلندتری در راه خدمت به جامعه برداریم .در این راه دست یاری به سوی کلیه خیرین بزرگوار و مردم نوع دوست دراز نموده تا دوشادوش یکدیگر و به یاری خداوند بزرگ به انجام مسوولیت های اجتماعی خود بپردازیم .

      با احترام        
حمیدرضا عبدالحسینی

صندوق قرض الحسنه نورا